Co si ujasnit před zkouškou svatebního líčení?

07.08.2018

Svatební zkouška je příležitost, vyzkoušet si, zda zrovna já jsem "ta pravá", která Vás má ve svatební den vypravit k oltáři. Čtěte dál...

Svatební den je den s velikou důležitostí, na vzpomínkové fotky se budete koukat ještě mnoho let, budete je ukazovat svým blízkým, jednou třeba i vnoučatům. Dobře si tedy promyslete, jakou nevěstou chcete být... Budete smyslnou kráskou, romantickou princeznou, nebo sexy dračicí...?

Chcete působit přirozeně, výrazně, jemně, nebo trendy? 

A co Váš partner? Má Vás radši přirozenou, bez make upu, nebo se pyšní jako páv, když kráčíte vedle něho s červenou rtěnkou? 

Mé klientky mi do zprávy na facebookové stránce zasílají líčení, účesy, květiny, šaty vše co jim padne do oka již předem před zkouškou a společně na svatební zkoušce utváříme ráz celé svatby.

Líčení, které nezapadá do celkového kontextu nevěsty, tedy i svatby, nikdy nepůsobí dobře... 

Zkoušku svatebního líčení a účesu je pro mé klientky možné zdarma spojit s konzultací svatební konzultantky, která poradí ohledně květin, výzdoby, včetně jejich předběžné kalkulace. Výsledné líčení je tedy výsledkem celkového stylu nevěsty i svatby.  

Jako nevěsta přeci nechcete být "reklama" na krásnou květinu, nebo úžasné šaty. Každý detail je jako puzzlík, který celkově tvoří dokonalost.

Vizážistka Aneta Svatoňová aneta.svatonova@gmail.com
Všechna práva vyhrazena 2018
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!